Tk Tasarım Hizmetler

FUAR STAND ÇÖZÜMLERİ

Fuar Standı, katılmış olduğunuz fuardaki iş yerinizdir. Fuar Standınızda öncelikle markanızı sonra da ürünlerinizi en doğru şekilde konumlandırmanız, katılmış olduğunuz fuarın amacına hizmet etmesi açısından son derece önemlidir.

Fuar Standı, Firmanızı ilk kez görecek olan profesyonel fuar ziyaretçileri için doğru algı oluşturma açısıdan, Fuar standları önemle üzerinde durulması gereken bir konudur.

Fuara katılma amacınız, tercih edeceğiniz fuar Standı modelini belirlemek açısından en önemli parametredir. Marka bilinirliğini arttırmak ve Prestij için katılmış olduğunuz bir fuarda, ucuz görünümlü bir Fuar Standı profesyonel ziyaretçilerin algısında olumsuz etki yapar.

 

MODÜLER STAND

Modüler stand, stand tasarımları içinde en çok bilinen ve uygulanan malzemedir.

Modüler standın zemininde halı veya parke uygulaması yapılabilmesinin yanında ürün sergilemeye uygun bir stand tasarımıdır.

Duvarlara uygulanan renkli folyo, dijital baskı resimler ve doğru aydınlatmayla tasarım şıklığı arttırılabilmektedir.

Modüler stand'da, alanın büyüklüğüne göre tasarımın içine danışma bankosu ve kilitli oda ilave edilebilir. Montaj, demontaj ve uygulama kolaylıklarından dolayı en çok tercih edilen stand türüdür.

 

MAXİMA STAND

Eğer modern, etkileyici, prestijli ve aynı zamanda modüler bir stand çözümü arıyorsanız, Maxima tüm bu amaçlar ve daha fazlası için efektif şekilde kullanılabilen bir modüler profil sistemidir.

Temiz hatları, zarif görünümü, özgün tasarımları ve uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde VIP sınıfında olan bu profil, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.

Fonksiyonelliği yalın bir estetik anlayışıyla güçlendiren Maxima, teknolojiye ve trendlere göre kendisini sürekli yenilemekte ve her zaman çağdaş çözümler sunmaktadır. Tasarımın çok güçlü bir iletişim aracı olduğunu düşünüyorsanız, maxima sistem bir tasarım ile ziyaretçilerinize standınıza ilk bakışta vereceğiniz mesaj “kalite ve prestij” olacaktır.

 

AHŞAP STAND

Tk Tasarım, 3D çizimleri ve imalatında, tasarım odaklı çalışır, firmalara özel çözümler sunarız. Ulusal ve Uluslararası fuarlara katılımlarınızda, almış olduğunuz boş stand alanı üzerine, firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar yaparak, hizmet yelpazesindeki tüm iş disiplinlerinden kazandığımız tecrübe ve bakış açılarını aynı potada değerlendirerek çözümler üretiyoruz.

Genellikle zeminde Laminat Parke kullanır, isteğe bağlı olarak yükseltilmiş taban ile destekleriz. Özel ahşap dokusunu, sunta laminat panellerin 45 derece kesimi ile, ek yeri belli olmadan toparlar, atölyemizde belirli modüller haline getirir, fuar alanında uzman ekibimizle montajını yaparak, bir stand alanının içerisinde olması gereken tüm malzeme ve materyalleride sizler adına temin ederek " anahtar teslim " çözümler sunarız.