Tk Tasarım Kurumsal

Tk Tasarım Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulama ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermek amacıyla İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.Fuar Stand Tasarımı

Tk Tasarım, Fuar Stand Tasarımı konusunda gerek uluslararası katılımcılar, gerekse çok sayıda Resmi kurumun ve hemen her sektörden Özel Şirketlerin Fuar Stand Tasarımı nı ve Fuar Standları nın uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiştir.

Tk Tasarım, İstanbul’da CNR FUARLARI ve TÜYAP FUARLARI İzmir de İZFAŞ FUARLARI başta olmak üzere, Türkiyede birçok fuar alanında Özel Stand, Modüler Stand ve Sıra Stand kurulumu deneyimlerine sahiptir.

Tk TasarımUluslararası iş ortakları ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda avantajlı çözümler üretir.

Tk Tasarımile yapacağınız fuarcılık çalışmaları tek bir muatap firma konforu ile fuar ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını size beraberinde sunar.

Tk Tasarımçalışmalarını Fuar Stand Tasarımı konusunda mimarlık ve mühendislik vizyonuyla sürdürmektedir.

Hedefimiz tüm dünyada Stand tasarım ve uygulama firması olarak kaliteyi ve hizmeti en uygun fiyata sunmaya çalışmak , hizmet sonrası müşterilerimizin yanında bulunmak, güvenilir, dürüst ve anlayışlı olmak.
Müşterilerimizle sözleşmeye sadık kalmak ve firmalarımızla işbirliğimizi uzun vadeli olarak sürdürmek.
Profesyonel tasarım uzmanları tarafından hazırlanan stand projeleri, alanında deneyimli ahşap ve modüler ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Fuar alanına transfer edilmesi kurulum , söküm işleri ve temizliğin tamamı kendi bünyemizde gerçekleşiyor.

İstanbul TÜYAP , CNR ve İ.F.M. Fuar merkezlerine yakın olmanın avantajını kullanan firmamız, 800m2lik ahşap atölyesinde müşterilerine standlarını takip etme fırsatınıda veriyor.